Zatrudnimy nauczycieli

2019-09-02 20:54:14

Zatrudnimy nauczycieli !!!

Przedszkole nr 9 zatrudni 2 nauczycieli:

1-nauczyciel na cały etat , kwalifikacje wychowanie przedszkolne, praca na 2 zmiany

2-nauczyciel na 3 godziny tygodniowo , kwalifikacje do  nauczania angielskiego.

Praca 2 razy w tygodniu po 1,5 h, Godziny pracy do uzgodnienia.

Prosimy o pilny kontakt z Dyrektorem  58 6222651

lub dyrektor@przedszkole9gdynia.pl

Wyprawka

2019-08-09 22:36:52

Na 2 września 2019 dla dziecka prosimy przygotować :

• Kapcie wsuwane lub na rzepy
  • Ubrania na przebranie w razie pobrudzenia (lub pochlapania) najlepiej, aby były zapakowane w materiałowy worek podpisany;
  • Ulubiony miś –przytulanka

Dodatkowo dla Maluszków

• Koc o wymiarach 160 x200 cm powleczony
  • Jasiek powleczony o wymiarach około 40 x40 cm ;
  • Piżamka podpisana na metce;
  • Prosimy również o  chusteczki suche w kartoniku  100szt i mokre.

Do zobaczenia w przedszkolu

Upoważnienie do odbioru dziecka

2019-08-08 19:04:15

Drodzy Rodzice

​Zwracam się z uprzejmą prośbą o dostarczanie w sierpniu wgodzinach 8.00-14.00 wypełnionych I podpisanych przez osoby odbierające dzieci upoważnień do odbioru dziecka z przedszkola nr 9. Dekalaracja upoważnienia jest konieczna do przypisania wskazanych osób w elektronicznym systemie rejestracji pobytu dziecka w przedszkolu. (Rodzice upoważniają również siebie).

Do wypełnienia upoważnienia niezbędna jest KARTA MIESZKAŃCA . Karta będzie spełniać również funkcję komunikatora wewnętrznego. Rodzic logując się na swoje konto Karty Mieszkańca do sytemu może dowiedzieć się jaka jest należność do uiszczenia przy przekroczonym czasie pięciu godzin w przedszkolu (nie dotyczy 6-latków).

Rodzic za pośrednictwem Karty również może zgłaszać nieobecność dziecka. Wystarczy kliknąć wybraną datę w kalendarzu, kiedy dziecko nie będzie obecne w przedszkolu. Dzięki temu przedszkole przygotuje mniejszą ilość posiłków. Nie ma wówczas konieczności potwierdzania tej nieobecności w inny sposób. Osoby, które nie spełniają warunków do uzyskania karty mieszkańca powinni złożyć w przedszkolu wniosek o wydania białek karty.

Elżbieta Czykier - dyrektor

Czytniki od 1 września

2019-06-21 21:24:24

Czytniki od 1 września 2019

W związku z planowanym od 1 września  wejściem Elektronicznego systemu rozliczania pobytu dziecka w przedszkolu nr 9  z Kartą Mieszkańca  Gdyni  .  Proszę zapoznać się instrukcją Jak korzystać z czytnika.

Rodzice dzieci z poza Gminy Gdynia otrzymają w kancelarii tzw ,,białe karty’’ .

W związku z rzeczywistym naliczaniem pobytu, należy na  www.gdynia.pl w zakładce Karta Mieszkańca Gdyni upoważnić osoby trzecie do odbioru dzieci. Upoważnienie system

również, pod tym linkiem znajdziecie Państwo kilka informacji dotyczących karty mieszkańca  i sposobu upoważniania osób do odbioru dzieci https://youtu.be/-mNODTv5A-

Dla kogo karta?

Kartę otrzyma każda osoba, która spełnia jeden z poniższych warunków:
- jest zameldowana w Gdyni lub
- rozlicza podatek dochodowy w Gdyni lub
- opłaca podatek gruntowy za nieruchomość w Gdyni lub
- opłaca media (prąd, gaz, woda) związane z nieruchomościami zlokalizowanymi w Gdyni

Wystarczy założyć konto na portalu

Zebranie dla nowych Rodziców

2019-06-09 20:49:11

Zapraszamy rodziców dzieci, które od września będą uczęszczać do naszego przedszkola na zabranie organizacyjne z dyrektorem w dniu 26 czerwca o godzinie 15.30

Dzień Dziecka w Naszym Przedszkolu

2019-05-28 21:03:37

Zapraszamy do zapoznania się z programem ochodów Dnia Dziecka

DZIEŃ DZIECKA

Bursztynki- Turniej Zerówek

2019-05-22 07:08:35

Sukces Bursztynków: II miejsce w Turnieju Zerowek i zasłużona nagroda.

Przegląd piosenki Morskiej i Turystycznej

2019-05-15 22:16:21

10 maja w sali widowiskowej Klubu 3 Flotylii Okrętów w Gdyni odbył się V Przegląd Piosenki Morskiej i Turystycznej "Morzem malowane", w ktorym uczestniczyły dzieci z grupy IV. Głównym celem konkursu, poza wspaniałą zabawą, jest promocja piosenki bliskiej sercu każdego prawdziwego wilka morskiego, czyli piosenek morskich i turystycznych. Uczestnikami konkursu były dzieci z siedemnastu gdyńskich przedszkoli.

Nasze Bursztynki pięknie zaprezentowały swoje umiejętności.

Festyn

2019-05-13 20:41:05

Zapraszamy wszystkich Przedszkolaków wraz z

rodzicami