Obchody Święta Nipodległośći Polski

2023-11-11 10:13:16

10.11.2023r. w naszym przedszkolu miały miejsce obchody Święta Niepodległości Polski. Grupa Marynarze, pod kierownictwem mgr Katarzyny Dobuckiej oraz przy wsparciu mgr Beaty Droblińskiej-Ryckiewicz oraz Pani Wioli, przygotowała bardzo ciekawy program patryjotyczny.

2023-11-03 10:03:44

Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom i dzieciom, którzy zaangażowai się w zbórkę karmy i potrzebnych rzeczy dla schroniska ,,Ciapkowo''

Zbiórka dla ciapkowa

2023-10-01 12:03:22

ZEBRANIE

2023-09-01 14:13:25

Serdecznie zapraszamy na zebranie informacyjne w dniach:

7 września o godzinie 16.00 rodzice dzieci grupy Marynarze

11 września o godzinie 16.00 rodzice dzieci gryp Rybki i Żeglarze

Po zabraniu ogólnym odbęda się zebrania grupowe z nauczycielami.

Bardzo prosimy, aby na zebranie przybyć bez dzieci.

DOBRE RADY NA POCZĄTEK PRZEDSZKOLA

2023-08-19 21:54:16

• Okazuj dziecku radość i ciesz się razem z nim, że idzie do przedszkola.
  • Żegnaj i witaj swoje dziecko zawsze uśmiechem!
  • Pożegnanie w szatni powinno być krótkie - uśmiech, buziak i pa-pa.
  • Jeżeli rozstanie z mamą jest  bardzo trudne, maluch powinien przez pierwsze dni przychodzić do przedszkola z tatą.
  • Nie należy pozostawać na jakiś czas w sali przedszkolnej, gdyż to tylko przedłuża moment rozstania i adaptacji dziecka do przedszkola.
  • Nie wypowiadaj się negatywnie w obecności dziecka na temat sytuacji dotyczącej pobytu w przedszkolu.
  • Nie wymuszaj na dziecku, aby po przyjściu do domu natychmiast opowiadało o przedszkolu. Poczekaj aż samo zacznie mówić.
  • Nie omawiaj zachowania dziecka przy nim samym. Rozmowy typu: „Nie chciał jeść", „płakał cały dzień", „narobił w majtki" odbijają się negatywnie na dziecku;
  • Gdy masz jakieś pytania, wątpliwości umów się na rozmowę z nauczycielką.
  • Nie obiecuj dziecku, że odbierzesz je po obiedzie, skoro wiesz na pewno, że nie będziesz mógł tego uczynić.
  • Pomóż dziecku rozebrać się po przyjściu do przedszkola, a po południu ubrać. Nie wyręczaj go nawet wtedy, gdy czyni to niezdarnie.

UROCZYSTOŚĆ ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO

2023-06-25 17:41:20

21 czerwca odbyło sie uroczyste pożegnanie z przedszkolem grupy IV.

"Marynarze" zaprezentowali program artystyczny, w którym odbyli podróż po krajach europejskich.

SZANTY NA WZGÓRZU

2023-06-25 17:34:01

15 czerwca grupa "Marynarze" wzięła udział w II festiwalu piosenki żeglarskiej "Szanty na Wzgórzu" organizowanym przez SP 23.

"Marynarze" zajęli trzecie miejsce. Wszystkim dzieciom gratulujemy!

DUŻO SIĘ DZIAŁO...

2023-06-25 17:28:22

Przed końcem roku szkolnego w naszym Przedszkolu dużo się działo.

Dzieci między innymi uczestniczyły w zajęciach SmartLab  - eksperymenty z suchym lodem oraz bawiły się na Balu Morskim.

Wspólnie z Rodzicami mogły skorzystać również zatrakcji  na zorganizowanym na przedszkolnym placu zabaw festynie.

Największą atrakcą okazał się dmuchany zamek.

MUZYCZNA PODRÓŻ DOOKOŁA ŚWIATA

2023-01-29 16:40:13