Zajęcia w grupie I

2018-12-04 21:24:30

Dzieci z grupy I poznały zwyczaje misiów i spróbowały ich ulubionego przysmaku - miodku.

Zajęcia w grupie II

2018-12-04 21:14:52

Dzieci w grupie II bawiły się w orkiestrę, same wykonały niekonwencjonalne instrumenty.

Odwiedziny Mikołaja

2018-12-03 20:22:41

W czwartek podczas Mikołajowego balu zawita do naszego przedszkola Mikołaj.

Prosimy rodziców o przygotowanie dzieciom czerwonych bluzeczek i mikołajowych czapek.

W tym dniu wszyscy będziemy Mikołajami.

Z wizytą w bibliotece

2018-11-21 20:52:13

Grupa III „Perełki” odwiedziła Miejską Bibliotekę Publiczną. Ciekawe zajęcia oparte na baśniach doskonale znanych dzieciom, dostarczyły wielu pozytywnych emocji i stworzyły przyjazny klimat dla wszystkich, którzy się tam wybrali. Dzieci  dowiedziały się, co należy zrobić, aby stać się czytelnikiem biblioteki oraz jak należy się w niej zachować.  Wysłuchały czytanej bajki.

Na koncercie z okazji Dnia Niepodległości w Szkole Muzycznej

2018-11-21 20:50:43

Grupa III I IV uczestniczyła w koncercie z okazji Dnia Niepodległości w Szkole Muzycznej. Przedszkolaki wysłuchały pieśni patriotycznych granych przez uczniów tamtejszej szkoły na instrumentach tj.: fortepian, klawesyn, flet, fagot, wiolonczela, kontrabas, gitara, skrzypce. Widzowie byli zachwyceni umiejętnościami występujących małych artystów. Krysia z grupy "Perełki" wzięła udział w konkursie z wiedzy o instrumentach muzycznych i bez problemu odpowiedziała na pytanie konkursowe wygrywając nagrodę. Cała nasz grupa była dumna z koleżanki i biła jej brawo.