Bursztynki- Turniej Zerówek

2019-05-22 07:08:35

Sukces Bursztynków: II miejsce w Turnieju Zerowek i zasłużona nagroda.

Przegląd piosenki Morskiej i Turystycznej

2019-05-15 22:16:21

10 maja w sali widowiskowej Klubu 3 Flotylii Okrętów w Gdyni odbył się V Przegląd Piosenki Morskiej i Turystycznej "Morzem malowane", w ktorym uczestniczyły dzieci z grupy IV. Głównym celem konkursu, poza wspaniałą zabawą, jest promocja piosenki bliskiej sercu każdego prawdziwego wilka morskiego, czyli piosenek morskich i turystycznych. Uczestnikami konkursu były dzieci z siedemnastu gdyńskich przedszkoli.

Nasze Bursztynki pięknie zaprezentowały swoje umiejętności.

Festyn

2019-05-13 20:41:05

Zapraszamy wszystkich Przedszkolaków wraz z

rodzicami

również dzieci nowo przyjete na festyn

organizowany wspólnie ze Szkołą Muzyczną

Z muzyką przez Europę

W programie: godz. 12.30 - 15.00 - Przedszkole nr 9:

• Gry, konkursy i zabawy taneczne "Z muzyką przez Europę"- Teatr Qfer
  • występ uczniów SM I i II st. w Gdyni
  • poczęstunek dla dorosłych i dla dzieci
  • zabawy ruchowe na świeżym powietrzu
  • godzina 15.00- 17.30 - Szkoła Muzyczna I i II st. w Gdyni
  • oprowadzenie po Szkole Muzycznej
  • koncert uczniów z cyklu "Scena dla Młodych"
  • zabawy i poczęstunek

Spotkanie adaptacyjne dla nowoprzyjętych dzieci

2019-05-05 22:00:56

Serdecznie zapraszamy rodziców z dziećmi, ktore w tym roku szkolnym będą uczęszczały do naszego przedszkola na spotkanie adaptacyjne w dniach 8 i 22 maja o godzinie 15.30. W programie: Poznanie przedszkola, wspólne zabawy dzieci, spotkanie rodziców z dyrektorem przedszkola, przekazanie istotnych informacji organizacyjnych. Serdecznie zapraszamy

Prosimy przynieść obuwie na zmianę

Zakończenie akcji strajkowej

2019-04-26 22:40:14

Drodzy Rodzice

Informuję, że w związku z zawieszeniem akcji strajkowej, od poniedziałku 29 kwietnia, przedszkole wznawia swoją codzienną pracę.

Elżbieta Czykier

Kontynuacja akcji strajkowej od 23 kwietnia 2019 r

2019-04-19 12:15:27

Drodzy Rodzice,

Nauczyciele Przedszkola nr 9 podjęli decyzję o kontynuowaniu strajku od 23 kwietnia 2019 roku. Wykazując zrozumienie dla Państwa, którzy nie są w stanie zapewnić opieki swoim dzieciom, do pracy przystępuje 2 nauczycieli, do dyspozycji pozostaje także dyrektor i wicedyrektor.

W związku z powyższym, jesteśmy w stanie zapewnić bezpieczne i higieniczne warunki pobytu w przedszkolu dla dwóch grup (50  dzieci)

Prosimy o telefoniczne zgłaszanie każdego dnia chęci pobytu dziecka w przedszkolu w godzinach 6.30-7.30.

Dziękujemy za wyrozumiałość.

Elżbieta Czykier

Życzenia

2019-04-19 12:02:33

Drodzy Rodzice

Z okazji Świąt Wielkanocnych

Składamy Państwu najserdeczniejsze życzenia:

dużo zdrowia, radości, smacznego jajka,

mokrego dyngusa, radosnych spotkań w rodzinnym gronie

oraz mnóstwo wiosennego słońca.

Dyrektor i Pracownicy Przedszkola

Potwierdzenie woli przyjęcia dziecka do przedszkola

2019-04-09 13:07:23

Rodziców dzieci zakwalifikowanych prosimy o potwierdzenie woli. Szczegóły w zakładce REKRUTACJA.

Akcja strajkowa

2019-04-05 10:28:19

Szanowni Państwo

Informuję, że od 8 kwietnia 2019 roku do odwołania trwać będzie w naszej placówce strajk nauczycieli i pracowników niepedagogicznych.

Powstrzymanie się nauczycieli od pracy pozbawia mnie możliwości zapewnienia opieki i bezpieczeństwa Państwa dzieciom.

W związku z powyższym zwracam się z prośbą o zrozumienie sytuacji i zapewnienie opieki dzieciom we własnym zakresie.

Możecie Państwo skorzystać z zasiłku opiekuńczego z tytuły sprawowania opieki nad dzieckiem (druk ZUS: Z-15 A)

Zasiłek opiekuńczy ZUS z powodu zamknięcia przedszkola (poniżej link)

ZUS ZASIŁEK OPIEKUŃCZY

O zakończeniu strajku nauczycieli zostaną Państwo niezwłocznie poinformowani na stronie przedszkola.

z poważaniem

Dyrektor Elżbieta Czykier