Ważna informacja

2020-08-29 21:28:40

Informacja dotycząca organizacji pracy przedszkola

W związku z trwającą pandemią przedszkole od 1 września 2020r. za zgodą Organu Prowadzącego czynne będzie w godzinach od 6.30 do 17.00

W trosce o bezpieczeństwo Państwa, dzieci i pracowników przedszkola rekomendujemy przyprowadzanie dzieci w godzinach pracy poszczególnych oddziałów, zapobiegnie to stykaniu się ze sobą poszczególnych grup.

Delfinki : 7.30-16.00

Rybki: 6.30-16.30

Perełki: 7.00-17.00

Bursztynki : 7.30-16.00

Grupy w nowym roku

2020-08-26 20:41:05

Wszystkim przedszkolakom życzymy, aby pobyt w naszym
przedszkolu był czasem beztroskiej i bezpiecznej zabawy.
Rodzcom życzymy zadowolenia z naszych usług.
Wszystkie dzieci 3 letnie będą w najmłodszej grupie,,Delfinki’’

Grupy w nowym roku szkolnym:

,,Delfinki’’: pani Kasia, wicedyrektor, dyrektor,
pomoc nauczyciela pani Marzenka, woźna odziałowa pani Wioleta
,,Rybki’’: pani Bożena, Pani Beata, woźna odziałowa pani Ania,
,,Perełki’’: pani Sandra, pani Ala , woźna odziałowa pani Iza
,,Bursztynki’’: pani Ania , pani Malwina woźna odziałowa pani Kasia

2020-08-26 20:38:39

Ważne informacje przed rozpoczęciem roku szkolnego

Przedszkole funkcjonuje nadal w reżymie sanitarnym, chcąc uchronić Państwa, dzieci oraz personel przedszkola przed zakażeniem prosimy o dostosowanie się do poniższych sugestii:

Rodzice dzieci 3-letnich, które przyjdą do przedszkola 1 września proszeni są o
dostarczenie w piątek lub w poniedziałek pościeli, piżamki i kapci dla dziecka w
godzinach 10.00– 14.00. Pozwoli to nam uniknąć „zamieszania” w dniu przyjęcia dzieci do przedszkola.

Wyłącznie dzieci 3-letnie przez pierwszy tydzień można przyprowadzać do godziny 8.30, rodzice dzieci 3-letnich przez tydzień będą mogli wejść z dzieckiem do szatni, rozebrać i przekazać dyżurującej osobie z personelu. Jednocześnie w szatni może przebywać 2 dzieci z opiekunem. Obowiązuje zakaz wchodzenia do sali.

Prosimy o zaopatrzenie dzieci z grupy

Perełki i Bursztynki
w piórniki, a w nich: kredki, ołówek, temperówka, pędzelek do malowania, nożyczki.

Do przedszkola nie przynosimy przyborów do mycia zębów.

Prosimy o szczegółowe zapoznanie się z załączonymi procedurami oraz zwrócenie
uwagi najistotniejsze informacje dotyczące przyprowadzania dziecka do przedszkola,
m.in.:
  • Dziecko przyprowadzamy do godziny 8.00
  • Po wejściu do przedszkola obligatoryjnie dezynfekujemy ręce i pozostajemy w maseczce.
  • Dziecko pozostaje w maseczce do chwili pomiaru temperatury.
  • Dziecko nie przynosi do przedszkola zabawek, a z przedszkola nie wynosi prac plastycznych.
  • Po każdej nieobecności dziecka spowodowanej podejrzeniem chorobą rodzice/opiekunowie prawni zobowiązani są do przedłożenia zaświadczenia lekarskiego stwierdzającego, że dziecko jest zdrowe i nie ma przeciwwskazań aby uczęszczało do przedszkola.
  • Odbiór dziecka odbywa się od strony tarasu.
  • Obowiązuje bezwzględny zakaz przebywania z dzieckiem na placu zabaw.
  • Przed 1 września należy przesłać ponownie lub przynieść oświadczenie: ostanie zdrowia dziecka, zgodę na pomiar temperatury i oświadczenie o zapoznaniu się z procedurą na wypadek zagrożenia COVID-19 – rodzice, których dziecko będzie uczęszczało od 1 września oraz rodzice, których dzieci nie uczęszczały od marca do przedszkola
  • Jeżeli w domu przebywa osoba na kwarantannie lun izolacji w warunkach domowych nie wolno przyprowadzać dziecka do placówki.
  • Kontakt z dyrektorem wyłącznie drogą e-mailową lub telefonicznie.
  • Kontakt z nauczycielami drogą e-mailową.
  • Informacje dotyczące poszczególnych grup będą zamieszczane w folderach grupowych na stronie internetowej.
Dalsze informacje dotyczące organizacji pracy przedszkola od września 2020 roku zostaną
umieszczone na stronie internetowej placówki w piątek po otrzymaniu wytycznych od Organu
Prowadzącego.
Dyrektor Elżbieta Czykier

Zgoda na pomiar temperatury ciała

Oświadczenie o stanie zdrowia dziecka

Oświadczenie o zapoznaniu się z procedurami

2020-08-26 20:29:57

PROŚBA O UAKTUALNIENIE DANYCH KONTAKTOWYCH
Szanowni Państwo
Prosimy o uaktualnienie Państwa adresu e- mail oraz numerów telefonów w związku z
sytuacją pandemiczną związaną z COVID-19.
Umożliwi nam to bezpośrednie informowanie o istotnych i ważnych sprawach związanych z
pracą przedszkola. Informację o aktualnym adresie e-mail prosimy przekazywać za pomocą
poczty elektronicznej na adres:
przedszkole@p9.edu.gdynia.pl
biuro@przedszkole9gdynia.pl

2020-08-24 21:09:43

Informacja zwłaszcza dla nowych Rodziców

DOKUMENTY, KTÓRE NALEŻY ZŁOŻYĆ PRZED 1 WRZEŚNIA

Przypominamy, że w przedszkolu istnieje sysytem do naliczeń odpłatności za pobyt dziecka w przedszkolu. (Instrukcja systemu ewidencji ) dostępna w zakładkach.

1. Należy w systemie upoważnić do odbioru dziecka osoby trzecie oraz rodziców.
  2. Dostarczyć do przedszkola Upoważnie do odbioru
  3. Po wprowadzeniu przez Państwa danych do systemu dopiero przedszkole może wprowadzić do systemu Karty Mieszkańca osoby wskazane w Państwa upoważnieniach.

Prosimy również o dostarczenie deklaracji godzinowej.

Jeśli rodzice dzieci, które uczęszczają już do naszego przedszkola chcą zmienić godziny pobytu dziecka prosimy również o wypełnienie deklaracji godzinowej ( druk dostępny w plikach ,,do pobrania’’)