Kocham Cię Polsko!

2021-05-02 10:30:06

Kocham Cię Polsko - przedstawienie grupy IV

Rozstrzygnięcie Konkursu "Ozdoby choinkowe w stylu eko"

2020-12-11 21:44:45

Informujemy, że konkurs plastyczny pod tytułem „OZDOBY CHOINKOWE W STYLU EKO” został rozstrzygnięty. Do organizatorów konkursu wpłynęło 27 prac indywidualnych i 2 prace grupowe z Przedszkola nr 24 w Gdyni.
Celem konkursu była promocja wśród dzieci zachowań ekologicznych,a w szczególności wykorzystanie materiałów odpadowych w działaniach artystycznych. Komisja konkursowa w składzie Pani Elżbieta Czykier – Dyrektor Przedszkola nr 9 w Gdyni, Pani Anna Sarnawska – wicedyrektor oraz Beata Droblińska – Ryckiewicz po naradzie wybrała trzy najciekawsze prace w kategorii dzieci 3 - 4 letnie oraz w kategorii dzieci 5 – 6 letnich.

Lista nagrodzonych w konkursie:

dzieci młodsze
Ryszard Korytowski
Zachary Marcinkiewicz
Helena Grygiel

dzieci starsze
Hersylia Furche
Kazimierz Kaczmarek
Hanna Przetakowska
Grupa „Foczki” i „Muszelki” Przedszkole 24 Gdynia

Członkowie komisji stwierdzili, że wszystkie prace zachwycały wysokim poziomem pomysłowości, różnorodności w doborze materiałów odpadowych. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymajądyplomy oraz nagrody rzeczowe. Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie. Zwycięzcom gratulujemy i zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych
konkurach.

Obchody dnia 11 listopada

2020-11-10 21:30:30

Wszytskie grupy świętowały dzisiaj z okazji Dnia Niepodległości

2020-11-10 19:32:00

Nasze przedszkole wzięło dzisiaj udział w ogólnopolskiej akcji ,,Szkoła do hymnu'.
O godzinie 11.11 starsze grupy odśpiewały hymn Polski.

KEN

2020-10-19 15:24:05

Z wielką radością informujemy, że nauczycielka naszego Przedszkola

Pani Beata Droblińska -Ryckiewicz z okazji Dnia Edukacji Narodowej

otrzymała medal Komisji Edukacji Narodowej

za szczególne zasługi dla rozwoju oświaty i wychowania.

Wyróżnionej nauczycielce serdecznie gratulujemy!